14.10.2011Nový, ešte jednoduchší konfigurovateľný websystém pre správu nehnuteľností so systémom RealSoft!
14.10.2011Mnoho rozšírení a možnosť detailných nastavení Vášho webu!
Prvý
Prvý
Druhý
Druhý
Tretí
Tretí
Štvrtý
Štvrtý
Piaty
Piaty
Šiesta
Šiesta
Skryť blok

Kariéra

Aktuálne požadované pozície

Projektant pozemných stavieb
vzdelanie :  / VŠ / SPŠ - prax / autorizácia (vítaná) / absolvent / EHB (vítané) /
počítačové znalosti : / MS Windows / CAD systém / MS Office /
jazykové znalosti : / anglický (vítané) /
vodičský preukaz : / B /
ďalšie požiadavky : / flexibilnosť / systémovosť / kreativita / samostatnosť /

Relitný maklér / maklérka
náplň práce :  získavanie nehnuteľností do ponuky, reagovanie na dopyt zákazníka,                              obhliadky s klintmi, príprava pre realizáciu obchodných prípadov, aktívna                                komunikácia s inštitúciami / katastre, banky, partnerské spolupráce/.
požiadavky : príjemné vystupovanie/ flexibilnosť / systémovosť / kreativita / samostatnosť /

Platové ohodnotenie : dohodou
Termín nástupu : dohodou

V prípade záujmu zaslať emailomprofesný životopis, žiadosť o ktorú pozíciu máte záujem

portfólio (digitálne / papierové ) (vítané) - atelier-ZVNC-ardexaid.sk

Vyhľadávanie

- m2

Naposledy pridané

NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Prenájom 2-izb. byt s 2balkónmi ul. Magurská,Voľný Magurská, Prešov 380 €/mesiac (11.448 Sk)

TOP NEHNUTEĽNOSŤ